top of page

Kreativní párové focení ve městě 

25.3.2023

77.jpg
DSC_6560.jpg

Párové focení ve městě je ideální příležitost, jak rozšířit svojí kreativitu a jak změnit vnímání městského prostředí.

Celá akce bude probíhat formou procházky centrem Hradce Králové. Budeme společně hledat zajímavá místa a různá zákoutí města a společně rozvíjet svoji kreativitu. Ukážu vám, jak využít potenciál města k vytvoření městské love story, jak vnímat světlo nebo z jak na první pohled nefotogenického kousku místa udělat krásné fotky.

Zjistíš, jak s párem komunikuji během focení, jak vytvářím přirozené momentky, ale i fotky, které jsou plné lásky, romantiky nebo vášně.

Prostor bude i na tvoje otázky nebo tvoje nápady, které si s párem budeš chtít vyfotit.

Závěr procházky zakončíme v dobré kavárně, kam tě zvu na zaslouženou kávu s dortem, u které můžeme rozebrat vše, co tě bude zajímat.

Přijď si se mnou užít odpoledne plné focení, inspirace a networkingu. 

CO ZÍSKÁŠ?

krásné fotky do portfolia ve městě

rozšíříš svoji kreativitu a naučíš se využít veškerý potenciál města ke krásným fotografiím

nové tipy, rady a inspiraci pro komunikaci s párem během focení

nové kontakty

inspiraci a motivaci do další práce

Voňkovi-65.jpg

Kdy a kde

Foto setkání proběhne v sobotu 25.3.2023 od 15:00 do cca 18:30. Konec akce je orientační a je možné, že skončíme o něco déle. Sejdeme se v centru Hradce Králové. Přesné místo setkání ti pošlu až po závazné rezervaci.

Akce je pouze pro 5 účastníků.

Pro koho

Je jedno, jestli jsi začátečník nebo pokročilý. Důležité je umět nastavit svoji fototechniku. Ráda ti odpovím na všechny tvoje otázky v průběhu akce, ale na vysvětlování nastavení fotoaparátu prostor mít nebudeme.

Rezervace

Rezervaci můžeš provést v odkazu "rezervovat". Na základě této rezervace ti přijde email s fakturou na celou částku. Závazná rezervace je až po jejím uhrazení. Tato částka je nevratná a slouží jako rezervace místa. Pokud se nebudeš moct nakonec zúčastnit, je možné rezervaci předat někomu jinému.

cena 2.700,-

bottom of page