top of page

Párové focení u ohně 

18.3.2023

DSC_7613.jpg
DSC_7714.jpg

Párové focení u ohně s opékáním marshmallows je jedinečná příležitost nafotit si krásné fotky do portfolia a zároveň získat novou inspiraci, rady a tipy, jak na párové focení.

Celá  akce je mnou organizovaná a komentovaná. Připravených bude několik scén, které si budeš moct vyfotit. Zároveň ti ukážu, jak je vyfotit tak, aby ti vznikly přirozené momentky a fotky plné emocí. Uvidíš, že u focení nemusíš nutit pár do nepohodlných a krkolomných póz.

Také ti řeknu, jak správně komunikovat s párem před a během focení, protože pro uvolněnou atmosféru a důvěru zákazníka je nejdůležitější správná komunikace.

Na závěr budeš mít i ty možnost pro svojí kreativitu a nápady a budeš si moct s párem nafotit co budeš chtít.

Přijď si se mnou užít odpoledne plné focení, inspirace a networkingu. 

CO ZÍSKÁŠ?

krásné fotky do portfolia

nové tipy, rady a inspiraci pro komunikaci s párem před a během focení

tipy, jak fotit přirozené fotky plné emocí bez zbytečných a krkolomných póz

nové kontakty

inspiraci a motivaci do další práce

DSC_8213.jpg

Kdy a kde

Foto setkání proběhne v sobotu 18.3.2023 od 15:00 do cca 17:00. Konec akce je orientační a je možné, že skončíme o něco déle. Sejdeme se na písníku u Hradce Králové. Přesné místo setkání ti pošlu až po závazné rezervaci.

Akce se bude konat při minimálním počtu 5 účastníků. Maximální kapacita je 10 účastníků.

Pro koho

Je jedno, jestli jsi začátečník nebo pokročilý. Důležité je umět nastavit svoji fototechniku. Ráda ti odpovím na všechny tvoje otázky v průběhu akce, ale na vysvětlování nastavení fotoaparátu prostor mít nebudeme.

Rezervace

Rezervaci můžeš provést v odkazu "rezervovat". Na základě této rezervace ti přijde email s fakturou na celou částku. Závazná rezervace je až po jejím uhrazení. Tato částka je nevratná a slouží jako rezervace místa. Pokud se nebudeš moct nakonec zúčastnit, je možné rezervaci předat někomu jinému.

cena 2.000,-

bottom of page