top of page
DSC_8700.jpg

Chcete mít krásné rodinné vánoční fotky? Buď na památku nebo jako dárek pro vaše nejbližší? Tak neváhejte a rezervujte si svůj termín u mě v ateliéru v Hradci Králové. 

Nebudu vás zdržovat žádným zdlouhavým a nudným focením, kde vás budu nutit uměle pózovat a říkat "sýr". Focení probíhá v uvolněné atmosféře maximálně 30 minut. Mým cílem je hlavně to, abyste se u mě v ateliéru cítili především dobře a odcházeli s dobrou náladou a pocitem, že se vám focení líbilo.

Dostanete 6 výsledných fotografií v elektronické podobě, které si sami vyberete z náhledů. Dále jako dárek obdržíte v elektronické podobě PF pohlednici  a kalendář A4 na rok 2024.

Každá další fotografie nad rámec balíček je 150 Kč/ks. V případě zájmu je možné odkoupit všechny fotografie s doplatkem 2.500 Kč.

Malý domácí mazlíček pouze po domluvě a za příplatek 500 Kč.

Na každé jedno focení pouze jedna rodina.

Na focení choďte prosím včas, spíše s pár minutovým předstihem. Na focení je vyhrazen přesně vymezený čas a focení vám nemůžu o pozdní příchod prodloužit.

Scéna ateliéru bude jemná, minimalistická a světlá. Přesně taková, jakou vidíte na ukázkových fotografiích. Proto pr
osím volte i vhodné oblečení, to znamená spíše jemné, světlé nebo přírodní barvy. Nehodí se výrazné vzory, nápisy a u dětí ani pohádkové postavy na triku. Je lepší kombinovat 2-3 k sobě ladící barvy oproti stejným barvám u celé rodiny (například všichni bílá trika nebo červené kostičkované košile). V případě dotazů ohledně oblečení se s vámi ráda spojím individuálně.
 

V případě rezervace termínu souhlasíte i s obchodními podmínkami.

CENA

1.900 Kč 

 

 

 


 


V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat.

 


 

Rezervační poplatek 400 Kč (údaje k platbě budou zaslány po zadání rezervace), který je vratný pouze v případě, že bude focení zrušeno ze strany fotografa. Pokud bude focení z jakýchkoliv důvodů zrušeno ze strany klienta, rezervační poplatek je nevratný. Zbytek částky 1500 Kč je splatný v hotovosti nebo QR kódem ihned po focení.

Na toto focení se nevztahují slevové ani jiné dárkové poukazy.

Vánoční focení v ateliéru
v Hradci Králové 2023

bottom of page