top of page

Rocková svatba na Harley-Davidson 

15.4.2023

biker-gcb8820b29_1920.jpg
Snímek obrazovky 2023-03-20 113237.png

Svatební párové focení v rockovém stylu a ještě na Harley-Davidson? Tak tohle společné focení bude naprostá pecka!

Na tomto focení budeme mít naprosto nádherný a opravdový pár, který si zažije svoji rockovou svatbu nanečisto. Čeká nás naprosto dokonalá atmosféra v rockerském stylu na motorce. Z tohoto focení si odneseš naprosto bomba fotky do portfolia. Tentokrát to nebude žádná romantika, ale pořádná jízda!

Celá akce bude mnou organizovaná a komentovaná. Připravených bude několik scén, které si společně vyfotíme. Kromě dokonalých fotek si odneseš i moje částečné know-how toho, jak s párem komunikuji při focení a jaké používám "triky" k tomu, aby vznikla emotivní a vášnivá love story. 

Pro naprosto dokonalou atmosféru a světlo bude akce až v pozdních odpoledních hodinách. V případě krásného počasí se akce může protáhnout až do západu slunce.

Na závěr budeš mít i ty možnost pro svojí kreativitu a nápady a budeš si moct s párem nafotit co budeš chtít.

Přijď si se mnou užít odpoledne plné focení, inspirace a networkingu. 

CO ZÍSKÁŠ?

krásné fotky do portfolia, které jen tak někdo nemá

nové zkušenosti, rady a tipy pro to, jak vyfotit pravou a vášnivou love story

nové tipy, rady a inspiraci pro komunikaci s párem během focení

nové kontakty nejen na fotografy, ale i dodavatele

inspiraci a motivaci do další práce

Snímek obrazovky 2023-03-20 113221.png

Kdy a kde

Foto setkání proběhne v sobotu 15.4.2023 od 17:00 do cca 19:00. Konec akce je orientační a je možné, že skončíme o něco déle, a to hlavně v případě, že bude krásné počasí a západ slunce. Sejdeme se poblíž Hradce Králové v okruhu nejvýše 10-20 km. Přesné místo setkání ti pošlu až po závazné rezervaci.

Akce je pouze pro 5-8 účastníků.

Pro koho

Je jedno, jestli jsi začátečník nebo pokročilý. Důležité je umět nastavit svoji fototechniku. Ráda ti odpovím na všechny tvoje otázky v průběhu akce, ale na vysvětlování nastavení fotoaparátu prostor mít nebudeme.

Rezervace

Rezervaci můžeš provést v odkazu "rezervovat". Na základě této rezervace ti přijde email s fakturou na celou částku. Závazná rezervace je až po jejím uhrazení. Tato částka je nevratná a slouží jako rezervace místa. Pokud se nebudeš moct nakonec zúčastnit, je možné rezervaci předat někomu jinému.

cena 3.500,-

bottom of page