top of page

Svatební focení

Struhařovi-384.jpg

Svatební focení

Nenechávejte výběr svatebního fotografa na poslední chvíli. Rezervace svateb pro rok 2024 je právě otevřena.

 

 Jsem profesionální svatební fotografka a vyfotím vám svatbu po celé České republice. 

Je to jen váš svatební den

Svatební den je jeden z nejdůležitějších okamžiků vašeho života, který už se nebude opakovat. Proto je také důležité si ho vytvořit a užít přesně podle vašich představ a ne podle představ ostatních.

Mé jméno je Kristýna Bocktefflová a u oltáře jsem vyfotila už desítky novomanželů a ráda budu i Vaší svatební fotografkou. Můžu Vám zaručit profesionální přístup s veškerou empatií a nadšením. Na svatbách jsem z velké části jen tichý pozorovatel. Mým cílem je vás totiž vyfotit takoví, jací jste. Proto se také soustředím na ty nepředvídatelné i předvídatelné momentky, na detaily a hlavně na vás dva a vaše nejbližší. Protože jediné, co vám ze svatby zůstane jsou vzpomínky, na které se díky mně můžete kdykoliv s dojetím podívat.

Voňkovi-214.jpg
M+A-111.jpg
Ferencovi-241.jpg
Mrákotovi-316.jpg

Nejčastější otázky a odpovědi

Jak si mohu rezervovat termín svatebního focení?

Jak moc dopředu si musím termín rezervovat?

Je součástí i podepsání nějaké smlouvy?

Je rezervace platná i bez uhrazení rezervačního poplatku?

Je nutné se ještě před svatbou sejít osobně?

Co když budeme muset termín svatby přesunout nebo úplně zrušit? Bude mi vrácen rezervační poplatek?

Co když budeme mít obřad v zahraničí?

Chceme "elopement wedding". Fotíte i takové svatby?

Za jak dlouho dostanu fotky ze svatby?

Dostanu fotky i v tištěné podobě, popřípadě i jiné fotoprodukty jako například fotokniha?

Rezervovat termín si můžete dole na této stránce odesláním formuláře. Napište mi základní informace o svatbě a klidně i o vás a já se vám do 24 hodin ozvu s veškerými informacemi a cenou.

Termín je nejlepší rezervovat přesně v ten moment, kdy budete mít potvrzené datum svatby. Obvykle to bývá rok dopředu. Je pak největší pravděpodobnost, že tento termín bude u mě ještě k dispozici. Samozřejmě se může stát, že termín budu mít volný i při rezervaci "na poslední chvíli", ale pravděpodobnost je rozhodně nižší :).

Ano. Na podepsání smlouvy si zásadně trvám. Chrání to nejen mě, ale hlavně vás. Jakmile se domluvíme na termínu, smlouvu vám elektronicky pošlu k jejímu zhlédnutí. Následně zaplatíte rezervační poplatek a smlouvu pak podepisujeme na osobní předsvatební schůzce. Pokud je schůzka online, smlouvu si pošleme podepsanou elektronicky.

Bohužel není. Rezervace je platná až po uhrazení nevratného rezervačního poplatku 5.000 Kč. Proto také berte v potaz i to, za jak dlouho mi na cenovou nabídku odpovídáte. Protože dotaz na termín není závazná rezervace a pokud nereagujete na moji odpověď včas (rozumějte třeba do týdne), je možné, že termín po delší době bude už obsazený :).

Osobní kontakt ještě před svatbou je pro mě opravdu velmi důležitý. Proto je součástí celého procesu i osobní předsvatební schůzka, kde se poznáme, popovídáme si a ještě si ujasníme detaily celé svatby. Schůzka může proběhnout i online, ale při osobní schůzce vám navíc jako bonus k této schůzce vyfotím i předmanželské párové fotografie. Na svatbě už nebudete tolik nervózní ani z mého fotoaparátu :).

Veškeré informace o rezervačním poplatku a o tom, za jakých podmínek bude vrácen rezervační poplatek, najdete ve smlouvě, kterou budete mít k dispozici ještě před uhrazením rezervačního poplatku. 

Nevadí. Ráda vám nafotím obřad i mimo Českou republiku. V případě takové svatby je cenová kalkulace řešena velmi individuálně.

Ano, a ani nevíte, jak moc ráda. Pokud se chcete vzít jen vy dva a svědci, někde na louce, v lese, kdekoliv, určitě mi napište a také s vámi vše vymyslím individuálně.

Fotky ze svatby vám budou dodány do 8 týdnů od svatby.

Ano, každý balíček obsahuje minimálně 25 kusů tištěných fotografií včetně všech fotografií nahraných na USB disk. Kromě toho budete mít fotky i na webové galerii, kterou budete moci rozeslat svým nejbližším. Pokud balíček nebude obsahovat fotoprodukt, který byste si přáli, je možné ho u mě doobjednat.

Napište mi o svůj svatební termín

Napište mi základní informace o vaší svatbě a ráda vám pošlu podrobnější informace s cenovou nabídkou.

  • Facebook

Děkujeme za odeslání!

bottom of page