top of page
Sára a Patrik-36.jpg

WORK
   
SHOP

párová fotografie  lifestyle portrét

26.5.2024

od 10:00 do západu slunce

Intenzivní celodenní workshop pro fotografy, kde ti bez obalu řeknu celé své workflow. 

kdo jsem...

_N_-78_edited.jpg

Jmenuji se Kristýna Bockstefflová a jsem lifestyle fotografka. Fotím především svatby, rodiny, páry a lifestyle portréty žen a workshopy pro fotografy pořádám už druhým rokem.

 

Chtěla bych vám předat vše, co jsem se za těch pár let svojí foto cesty naučila a pomohla vám najít i tu vaši cestu. Ukážu vám celé své know-how. Jsem vděčná za to, že můžu dělat to, co mě baví a mohu to předávat dál :).

 

A co dál můžete od mého workshopu čekat? Řeknu vám, jak fotografování vnímám já, ale také to, jak si s klienty udržet krásné a dlouhodobé vztahy tak, aby se vám na focení vraceli, abyste ze své práce nebyli otrávení, stále vás bavila a také přinášela zisky. V rámci workshopu se podíváme i na editaci. Naučím vás, jak ji dělat rychle a efektivně.

 

Ať už jsi začátečník nebo pokročilý, každý si odnese z mého workshopu to, co potřebuje a pro každého je to něco jiného. Co si ale zaručeně odnesete všichni je spousta inspirace, motivace a příjemně strávený den s lidmi, kteří milují to samé, co ty, focení.

 

Chci, abyste se na mém workshopu cítili co možná nejlépe, inspirovali jste se navzájem, získali nové zkušenosti, rady a tipy, vyfotili si krásné fotky do portfolia, seznámili se i s jinými fotografy a v neposlední řadě se také dobře najedli a užili si se mnou skvělý inspirativní den. Tento workshop nebude o "nudné" teorii a nezbytném focení, ale bude to skvělý ZÁŽITEK, který budeme mít tu čest, prožít spolu!

pro koho?

Chceš vidět celý můj proces focení od první komunikace po odevzdání fotografií?

Chceš se naučit jak komunikovat se zákazníky?

Chceš umět dostat do fotografie příběh, emoci a přirozenost?

Chceš si pořídit do portfolia krásné fotografie, kterými se budeš moci prezentovat?

Chceš se jen podívat na to, jak pracuje někdo jiný?

Chceš se konečně odrazit, získat sebevědomí a stát se profesionální fotografkou/fotografem?

Nebo jen chceš strávit příjemný den s jinými fotografy, předat si zkušenosti a získat novou inspiraci?...

 

Otázek může být mnoho a pokud sis alespoň na jednu otázku odpověděl/a ANO, tak přesně pro tebe je tento workshop určen.

Je jedno, jestli jsi začátečník nebo pokročilejší fotograf, protože každý si z mého workshopu odnese to, co zrovna potřebuje. Jediné, co potřebuješ, je umět ovládat svůj fotoaparát.

 

S sebou ti stačí pouze fotoaparát, prázdné karty, náhradní baterka a hlavně dobrá nálada!

Rady a tipy

Praktické rady a tipy pro skvělé fotky, ale také rady, jak to raději nedělat. 

Inspirace a motivace

Neskutečně mnoho inspirace a motivace pro tvoji další tvorbu, a to nejen při focení. Inspiruj se, jak být profesionál.

Předávání zkušeností

Jenom tady získáš moje zkušenosti z praxe, které tě s tvojí pomocí dokáží posunout o level výš.

Vzájemná podpora

Vzájemná podpora je velmi důležitá. Pochopíš, že v tom nejsi sám/sama a vzájemně se podpoříme na cestě za svými sny.

Networking

Poznej nové fotog a buď ve společnosti těch, kteří milují to,

co ty - FOCENÍ!

dvě focení

Na workshopu si vyzkoušíš i dvě krásná focení.  

První focení bude na téma lifestylového ženského portrétu. Ukážu ti, jak docílit přirozeného portrétu bez nucených a křečovitých póz, jak vnést emoce i do portrétního focení a také to, jak pro takové focení využít naplno prostředí kolem sebe.

Druhé focení bude na téma příběhového párového focení. Řeknu a ukážu ti praktické rady a tipy, jak docílit přirozených a uvolněných fotografií plných emocí.

Obě tato focení si vyzkoušíš vyfotit na vlastní kůži. Budeš mít vlastní prostor k tomu si s modely vytvořit něco jen sám/sama pro sebe a rovnou tak využít v praxi to, co si řekneme v první polovině dne.

a pozor!

Pár, který na focení budeme letos mít, nemá téměř žádné zkušenosti s párovým focením a absolutně žádné zkušenosti s workshopovým focením. Co to znamená? Že si všechno vyzkoušíš na reálném a nezkušeném páru a zjistíš tak, jak na focení s takovými lidmi pracovat a komunikovat s nimi, aby vznikly uvolněné a emotivní fotky jako se zkušenými modely.

témata

Komunikuj jako profík!

Fotografuj jako profík!

Edituj efektivně!

Buď vidět!

Nepodceňuj se!

Co je důležité...

Komunikace je klíčem k úspěchu. Ať už se jedná o soukromý nebo pracovní život. Řeknu ti vše o tom, jak správně komunikovat se zákazníkem od poptávky po odevzdání fotografií. Poradím ti, jak díky komunikaci uvolnit klienty tak, aby vznikly přirozené a nenucené fotografie plné emocí. Komunikace tak bude tvůj nejlepší a nejsilnější nástroj.

Praktické rady a tipy na to, jak mít krásné fotografie. Od výběru místa, práce se světlem po styling nebo pomůcky, které používat, aby tvé fotografie byly zajímavé a nevšední, Dozvíš se, jak s klienty docílíš toho, aby na fotkách nebyli v křečovitých pózách a vše vypadalo přirozeně. 

Editace není o tom sedět hodiny a hodiny u počítače. Prozradím ti přesný, a hlavně rychlý a efektivní postup toho, jak své fotografie edituji, 

Jak rozjet svoje sociální sítě a jak přes ně přilákat platící klienty? Řeknu ti konkrétní a ověřené tipy, co přilákalo mé zákazníky a také to, co zaručeně na platící zákazníky nefunguje.

Sebehodnota a důvěra sama v sebe je jedna z nejdůležitějších věcí, co naším zákazníkům můžeme (kromě fotografií) předat. Nepodceňuj svoji sebehodnotu a nastav si beze strachu svoje limity a hodnoty. 

PetraNakielna-9739.jpg
PetraNakielna-1220.jpg
PetraNakielna-9697.jpg
PetraNakielna-9569.jpg

KDY A KDE?

Sejdeme se 26.5.2024 v areálu BICZ Park Golf na okraji Hradce Králové, a to od 10:00 do západu slunce.

Workshop zahrnuje

- drobné občerstvení během celého dopoledne

- oběd včetně dezertu

- tištěné materiály

-drobné dárečky

- modelové

Rezervace

- pro rezervaci mi napiš email na kristyna.bock@seznam.cz nebo stačí vyplnit formulář

- rezervace je platná až po uhrazení celé částky

- částka je nevratná (místo lze prodat někomu jinému jako náhradu za sebe)

5.900,-

Celodenní workshop s Týnkou byl nabitý informacemi a hlavně přátelskou atmosférou. Týnka se s námi podělila o svoje know-how a prošly jsme celý proces od první komunikace s klienty až po odevzdání zakázky. Následovalo těhotenské a párové focení a všechny jsme měly dostatek času i prostoru se během focení prostřídat. Odcházela jsem s plnou kartou fotek a hlavně se skvělou náladou a pocitem, že jsem na správné cestě. Byl to můj třetí workshop s Týnkou a těším se na další!

Kateřina B.

Pokud se chcete něco naučit, pochopit, užít si, musí to být někde, kde je vám dobře. A prostředí dělají lidé. A můj workshop u Týny byl přesně takový. Plný pozitivní energie, legrace, říkání věcí narovinu, fajn lidi, hezké místo, hromada praktických věcí, ale i těch nepraktických, odnesete si fotky do portfolia jako lusk. Byl to takový ten den, na který nezapomenete a ještě si uděláte kamarády. Měla jsem pocit, že něco umím a někam patřím. Takže díky!

Marína H.

Děkuji moc Týnce, jak celý svůj koncept workshopů tvoří, jak tím ostatním fotografkám pomáhá růst, posouvat se a je tady pro ně. Co bych ocenila nejvíc? Milý a přátelský přístup a tím i pohodovou a příjemnou atmosféru, otevřenost, upřímnost. A mně konkrétně i styl focení, se kterým já souzním a workshop mě tak hodně posunul a naučil. Není to však jen o workshopu samotném, ale i o propojení. Kdykoli mě i po workshopu napadla nějaká otázka, Týna mi vždy odpověděla a poradila a toho si moc cením! Vzdělávání a rozvoj je nekonečný proces a děkuju sama sobě, že jsem na téhle cestě a workshop s Týnkou mě posunul dál.

Miroslava H.

Ať už to byl workshop párového focení u ohně, s minivanem nebo celodenní workshop, nikdy jsem nelitovala a vždy to stálo za to. Kristýnka má skvělé nápady, úžasný přístup a vždy si kromě spousty nových fotek odvezu nové informace. Rozhodně to nebylo naposledy a těším se, s čím opět přijde 😉

Jana N.

bottom of page